FISHER SULA MASKOTKA SŁONICA ŚPIEWA MÓWI BING ANG

69,90 zł brutto

Nowy produkt

Description

INTERAKTYWNA PRZYJACIÓŁKA BINGA

MASKOTA SULA MÓWI I ŚPIEWA 24 CM

WERSJA ANGIELSKA !!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Bing to bajka o wesołym króliku i jego przyjaciołach. Bing ma trzy latka i chodzi do przedszkola. Jest głównym bohaterem bajki.

Króliczek codziennie uczy się czegoś nowego. Spędza też wesołe chwile wśród swoich przyjaciół. Ma najlepszą przyjaciółkę Sulę.

Ma czarne futerko, zielone oczy i fantastyczne olbrzymie uszy. Ubrany jest w zieloną koszulkę i czerwone ogrodniczki w czarną kratę z dużym żółtym guzikiem na środku.

Bing ma trzy lata i tak jak wszystkie trzylatki jest energiczny, rozbrykany i ciekawy otaczającego go świata. Bing jest króliczkiem, ale jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku.

Już teraz możesz odgrywać sceny z telewizyjnego ekranu bądź tworzyć własne niepowtarzalne historie z najlepszą przyjaciółką Binga. Poznajcie uroczą Sulę, który po naciśnięciu brzuszka wydaję zabawne zwroty.

Wesoła Sula przedstawia się, opowiada zabawne zwroty, śmieję się, śpiewa piosenkę itd. Zwroty wypowiadane przez zabawkę oraz opakowanie w angielskiej wersji językowej.

Maskotka została wykonana z miękkiego w dotyku pluszu.

Parametry:

  • Wiek 2 lata +:

  • Wymiary opakowania: ok. 32,5 x 17 x 10 cm

  • Zasilanie: 1,5V 3x AG13 (LR44) w zestawie

  • Wysokość zabawki: ok. 24cm

5 innych produktów w tej samej kategorii: