FISHER PANDA MASKOTKA KRÓLIK BING ŚPIEWA PANDO ANG

64,90 zł brutto

Nowy produkt

Description

INTERAKTYWNA PRZYJACIEL BINGA

MASKOTA PANDO MÓWI I ŚPIEWA 24 CM

WERSJA ANGIELSKA !!

Więcej szczegółów

10 Przedmioty

Więcej informacji

Bing to bajka o wesołym króliku i jego przyjaciołach. Bing ma trzy latka i chodzi do przedszkola. Jest głównym bohaterem bajki.

Króliczek codziennie uczy się czegoś nowego. Spędza też wesołe chwile wśród swoich przyjaciół. Ma najlepszego przyjaciela Pando

Ma czarne futerko, zielone oczy i fantastyczne olbrzymie uszy. Ubrany jest w zieloną koszulkę i czerwone ogrodniczki w czarną kratę z dużym żółtym guzikiem na środku.

Bing ma trzy lata i tak jak wszystkie trzylatki jest energiczny, rozbrykany i ciekawy otaczającego go świata. Bing jest króliczkiem, ale jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku.

Już teraz możesz odgrywać sceny z telewizyjnego ekranu bądź tworzyć własne niepowtarzalne historie z najlepszą przyjacielem Binga. Poznajcie niesfornego Pando, który po naciśnięciu brzuszka wydaję zabawne zwroty.

Wesoła Panda przedstawia się, opowiada zabawne zwroty, śmieję się, śpiewa piosenkę itd. Zwroty wypowiadane przez zabawkę oraz opakowanie w angielskiej wersji językowej.

Maskotka została wykonana z miękkiego w dotyku pluszu.

5 innych produktów w tej samej kategorii: